Gotowe osiedle, nowe segmenty - domy w zabudowie bliźniaczej: Słupno, pod Markami, Warszawą, blisko Radzymina.

Biuro sprzedaży czynne od 8.00 do 17.00,kom: 602 594 474
kom: 660 498 739, tel. 22 425 41 66, tel. 22 786 51 22

    Kup gotowy, nowy ostatni segment - dom w zabudowie bliźniaczej.
Lokalizacja osiedla: Słupno koło Radzymina, pod Markami, pod Warszawą. To jest wyjątowa okazja!
Segment - 15 000 zł taniej.

    Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny, która szuka segmentu pod Warszawą. Słupno leży w pobliżu Puszczy Słupeckiej blisko Radzymina i Marek. Ta dogodna lokalizacja czyni ofertę wyjątkową również pod względem ceny.

    Asbud buduje od wielu lat i domy, bliźniaki, segmenty, domy szeregowe i jest sprawdzonym developerem na rynku warszawskim i okolic Warszawy, Radzymina, Marek.

   Segment jest niezależny, z oddzielnym wejściem z poziomu parteru, miejscami parkingowymi i podłączonymi mediami: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany, posiada automatycznie otwierane bramy, furtki. Wjazd, wejście do budynków i miejsca parkingowe są wyłożone kostką betonową.

   Segment dwupoziomowy (parter + piętro) o powierzchni użytkowej ok. 97 m² z działką o powierzchni 250 m², cechuje się atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładem wnętrz, nowoczesną formą oraz wysokim standardem wykonanym w solidnej, tradycyjnej technologii. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza o powierzchni ok. 30m².

    Kup gotowy, nowy segment - dom od sprawdzonego developera! To już ostatni segment dwukondygnacyjny na Osiedlu Brzechwy. Napisz do nas lub zadzwoń, przedstawimy Ci wyjątkowe warunki zakupu tego domu jednorodzinnego.

Zamieszkaj w nowym, wygodnym segmencie na Osiedlu Brzechwy blisko Warszawy.

Rzetelna firma: Asbud Budownictwo - sprawdź!
|
|
|
|
|
|
Copyright © Asbud-Budownictwo