Segmenty w Słupnie, domy pod Warszawą koło Radzymina blisko Marek

Biuro sprzedaży czynne od 8.00 do 17.00,kom: 602 594 474
kom: 660 498 739, tel. 22 425 41 66, tel. 22 786 51 22
  Atuty Osiedla Brzechwy:
 • Nowoczesna architektura
 • Tradycyjna technologia budowy
 • Dom z działką 250m²
  Atuty lokalizacji osiedla:
 • Blisko Warszawy i Radzymina
 • W pobliżu Puszczy Słupeckiej
 • Niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego
 • Dostęp do licznych szkół i przedszkoli oraz ośrodków rekreacji i wypoczynku

OPIS OSIEDLA BRZECHWY W SŁUPNIE

   OSIEDLE BRZECHWY w SŁUPNIE to eleganckie domy z ośmioma segmentami użytkowymi położone przy ulicy Jana Brzechwy w podwarszawskim Słupnie. W sąsiedztwie znajduje się nowa, niska zabudowa, co świadczy o prestiżu tej lokalizacji.

  Segmenty dwupoziomowe (parter + piętro) o powierzchni użytkowej ok. 100 m² z działką o powierzchni 250 m², zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Cechują się atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładem wnętrz, nowoczesną formą oraz wysokim standardem wykonanym w solidnej, tradycyjnej technologii (ściany z cegły ceramicznej, ocieplone 15 centymetrowym styropianem, dach pokryty blacho-dachówką, stropy monolityczne). Na Państwa życzenie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza o powierzchni ok. 30m².

 

   Segmenty są niezależne, z oddzielnym (niekrępującym) wejściem z poziomu parteru, miejscami parkingowymi i podłączonymi mediami: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Teren ogrodzony, automatycznie otwierane bramy, furtki. Wjazd, wejście do budynków i miejsca parkingowe wyłożone kostką betonową.

   Planowany termin realizacji to I kw. 2011r. Bieżące postępy prac można zobaczyć w galerii>>

   Oferujemy wykończenie lokalu do stanu developerskiego wyposażonego w piec i grzejniki. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące min: rozmieszczenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji, wykonania instalacji dodatkowych. Tak przygotowany program, umożliwia Naszym Klientom aranżację wnętrza według własnego uznania.

WYGLĄD BUDYNKÓW I TECHNOLOGIA –  TRADYCYJNA TECHNOLOGIA BUDOWY

     Domy Osiedla Brzechwy realizowane są  zgodnie z tradycyjną technologią budowy opartą o opracowania projektowe oraz praktyczne doświadczenia naszych pracowników, inżynierów i uprawnionych architektów nadzorujących budowę. Elewacja budynków została wykonana w w systemie KREISEL.
   Zastosowana technologia budowy gwarantuje najwyższą jakość i komfort użytkowania domów. Dobrym przykładem, podobnych, zrealizowanych przez ASBUD domów jest osiedle "Park Chopina". Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją fotograficzną wykonaną na placu budowy. >>

LOKALIZACJA – SŁUPNO KOŁO RADZYMINA POD MARKAMI - TYLKO 9 KM OD WARSZAWY

   Osiedle znajduje się bardzo blisko Warszawy, Marek, Radzymina, Puszczy Słupeckiej i Zalewu Zegrzyńskiego co powoduje, że lokalizacja Osiedla Brzechwy jest bardzo atrakcyjna.

   Okolice Osiedla Brzechwy to zielone tereny z unikatowymi walorami przyrodniczymi. Liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym spędzaniem czasu. Zwolennicy jazdy konnej mogą skorzystać ze znajdujących się w Słupnie i okolicach stadnin i z siodła podziwiać piękne krajobrazy. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego, oddalonego zaledwie o 8 km, stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych oraz wędkarstwa.

    Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Radzymina: przedszkoli, szkół, centrum sportowego, urzędów, banków, przychodni, sklepów i rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd do położonej jedynie o 9 km Warszawy oferuje dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Rzetelna firma: Asbud Budownictwo - sprawdź!
|
|
|
|
|
|
Copyright © Asbud-Budownictwo